Tüm Haberler

PANEL

  • 2019-07-18

"Kıbrıs Türk Barış Harekatı'nın Siyasal, Ekonomik, Stratejik, Jeopolitik Etkileri Sonuçları ve Doğu Akdeniz'deki Gelişmeler" Konulu panel düzenlenmiştir.

Detay

Kıbrıs İlim Üniversitesi Öğrencileri'nin Derneğimizi Ziyareti.

  • 2019-05-20

Kıbrıs İlim Üniversitesi Öğrencileri'nin Derneğimizi Ziyareti.

Detay

KKTC Eski Başbakanlarından İrsen Küçük Vefat Etti.

  • 2019-03-12

Kıbrıs Türk Halkının varoluş mücadelesinde görev alan bir Mücahit olarak, Erenköy Gazisi, Siyasi Parti Başkanı, milletvekili, Bakan ve UBP Genel Başkanı olduğu dönemde Başbakan olarak yaşamı boyunca halkımıza, devletimize verdiği çeşitli hizmetleriyle siyasal tarihimizde unutulamayacaklar arasında yer alan değerli insan İrsen Küçük’ün kaybını derin bir üzüntüyle öğrendik. Anısı sonsuza kadar yaşayacak, hizmetleri halkımızın kalbindeki yerini koruyacaktır.

Detay

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Yemekli Toplantımız

  • 2019-03-11

“8 Mart Dünya Kadınlar Günü” nedeniyle 9 Mart 2019 Cumartesi günü Saat 13.00’te Derneğimiz Lokalinde yemekli bir toplantı düzenlendi.

Detay

Kurucu Cumhurbaşkanımız Rauf R. Denktaş'ın eşi Aydın Denktaş vefat etti.

  • 2019-02-02

Kurucu Cumhurbaşkanımız Rauf Raif Denktaş’ın eşi, Maliye Bakanı Serdar Denktaş’ın annesi Aydın Denktaş, bu sabah tedavi gördüğü Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yaşamını yitirdi

Detay

Dr. Fazıl Küçük ve Rauf Denktaş'ı Saygı, Özlem ve Şükranla Anıyoruz

  • 2019-01-12

KIBRIS TÜRK HALKININ VAROLUŞ SAVAŞININ ÖNCÜ LİDERİ DR. FAZIL KÜÇÜK’Ü VEFATININ OTUZ BEŞİNCİ, KURUCU CUMHURBAŞKANI RAUF R. DENKTAŞ’I VEFATININ YEDİNCİ YILINDA SAYGI, ÖZLEM VE ŞÜKRANLARIMIZLA ANIYORUZ

Detay