Tüm Haberler

KKTC ANTALYA BAŞKONSOLOSU MUSTAFA KEMAL BEYAZBAYRAM VE HEYETİ ANTALYA ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ

  • 2020-12-07

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Antalya Kurucu Başkonsolosu Sayın Mustafa Kemal Beyazbayram beraberinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Antalya Başkonsolosluğu Eğitim ve Kültür Ateşesi Sayın Mehmet Kortay olmak üzere Kıbrıs Türk Kültür Derneği Antalya Şubemize bir ziyarette bulundu.

Detay

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

  • 2020-11-24

Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere karanlığa karşı bir meşale olan ve gelecek nesillerin yolunu aydınlatan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlu olsun.

Detay

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ’NİN 37’NCİ KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ COŞKUYLA KUTLUYORUZ

  • 2020-11-14

Kıbrıs Türk Halkının özgürlük ve varoluş mücadelesini taçlandırdığı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Meclis’te oybirliği ile kuruluşunun 37. Yıldönümünü daha güvenli ve devletimizi yaşatma inanç ve kararlılığı ile sevinçle kutluyoruz. Kıbrıs Türk halkının siyasi tarihinin en büyük bayramı KKTC CUMHURİYET BAYRAMI kutlu olsun!

Detay

DERNEĞİMİZİN İSTANBUL ŞUBESİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ HÜNALP SABİT'İ KAYBETTİK

  • 2020-11-12

Derneğimizin İstanbul Şubesi Sekreteri Hünalp Sabit vefat etmiştir.

Detay

ATATÜRK’ÜN ARAMIZDAN AYRILIŞININ 82. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

  • 2020-11-10

Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu, egemenliği kayıtsız şartsız millete veren, demokrasiyi, laikliği, çağdaş eğitimi, bağımsızlığı ulusumuza kazandıran, sonsuza kadar asla unutulmayacak

Detay

KTKD ANTALYA ŞUBEMİZ ATA'MIZI ANDI

  • 2020-11-10

Kurduğun Cumhuriyeti, bize kattığın değerleri, aydınlık bir toplum için yaptıklarını ve en önemlisi seni asla unutmayacağız!

Detay