Tüm Haberler

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

  • 2021-04-22

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Detay

ANKARA SOSYAL BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ.

  • 2021-04-20

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Kazım Arıca, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Osman Kurt , Gençlik ve Spor Bakanı Danışmanı ve Maarif Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Selim Cerrah Derneğimizi ziyaret ettiler.

Detay

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

  • 2021-03-08

Ülkemizde ve tüm dünyada kadınların barış ve güven içinde yaşamın her alanında eşit ve özgür bireyler olarak yaşaması dileğimizle bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlarız.

Detay

KENT PROTOKOLÜ ÜYELERİNE ZİYARET

  • 2021-02-05

Kıbrıs Türk Kültür Derneği Antalya Şube Başkanı pandemi nedeniyle ara vermek zorunda kalınan ikili ilişkileri geliştirme, aralarında göreve yeni atanmış olan kent protokolü üyelerine başarı dileme amaçlı bir dizi nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Detay

RAUF DENKTAŞ VE DR.FAZIL KÜÇÜK VEFATLARININ YILDÖNÜMÜNDE ANILDI.

  • 2021-01-14

KKTC KURUCU CUMHURBAŞKANI RAUF DENKTAŞ VE KIBRIS TÜRK TOPLUMU LİDERİ DR. FAZIL KÜÇÜK VEFATLARININ YILDÖNÜMÜNDE ANTALYA’ DA ANILDI.

Detay

KIBRIS TÜRK HALKININ VAROLUŞ MÜCADELESİ LİDERİ DR.FAZIL KÜÇÜK’Ü VEFATININ 37’NCİ YILINDA KURUCU CUMHURBAŞKANI RAUF R. DENKTAŞ’I VEFATININ 9’UNCU YILINDA ŞÜKRANLA, ÖZLEMLE VE SAYGIYLA ANIYORUZ

  • 2021-01-13

Liderimiz Dr. Fazıl Küçük ve Kurucu Cumhurbaşkanımız Rauf R. Denktaş’ı ölüm yıl dönümlerinde şükranla, özlemle ve rahmetle anarken emanetleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni yaşatacağız. Cennet mekânlarında Ruhları Şad Olsun.

Detay