Tüm Haberler

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

  • 2021-03-08

Ülkemizde ve tüm dünyada kadınların barış ve güven içinde yaşamın her alanında eşit ve özgür bireyler olarak yaşaması dileğimizle bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlarız.

Detay

KENT PROTOKOLÜ ÜYELERİNE ZİYARET

  • 2021-02-05

Kıbrıs Türk Kültür Derneği Antalya Şube Başkanı pandemi nedeniyle ara vermek zorunda kalınan ikili ilişkileri geliştirme, aralarında göreve yeni atanmış olan kent protokolü üyelerine başarı dileme amaçlı bir dizi nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Detay

RAUF DENKTAŞ VE DR.FAZIL KÜÇÜK VEFATLARININ YILDÖNÜMÜNDE ANILDI.

  • 2021-01-14

KKTC KURUCU CUMHURBAŞKANI RAUF DENKTAŞ VE KIBRIS TÜRK TOPLUMU LİDERİ DR. FAZIL KÜÇÜK VEFATLARININ YILDÖNÜMÜNDE ANTALYA’ DA ANILDI.

Detay

KIBRIS TÜRK HALKININ VAROLUŞ MÜCADELESİ LİDERİ DR.FAZIL KÜÇÜK’Ü VEFATININ 37’NCİ YILINDA KURUCU CUMHURBAŞKANI RAUF R. DENKTAŞ’I VEFATININ 9’UNCU YILINDA ŞÜKRANLA, ÖZLEMLE VE SAYGIYLA ANIYORUZ

  • 2021-01-13

Liderimiz Dr. Fazıl Küçük ve Kurucu Cumhurbaşkanımız Rauf R. Denktaş’ı ölüm yıl dönümlerinde şükranla, özlemle ve rahmetle anarken emanetleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni yaşatacağız. Cennet mekânlarında Ruhları Şad Olsun.

Detay

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

  • 2020-12-31

MUTLU SENELER

Detay

21-25 Aralık Milli Mücadele ve Şehitler Haftası

  • 2020-12-21

Kıbrıs Türk halkının en doğal ve en başta gelen insan hakkı olan Yaşam Hakkına son vermek için Rum-Yunan tarafının başlattığı soykırım eylemlerinin tarihimize “Kanlı Noel” olarak yazılan 21 Aralık 1963 vahşetinin 57’inci yıl dönümünde şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyoruz.

Detay