23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI

KUTLU OLSUN

            Kıbrıs Türk Kültür Derneği Genel Merkezi Yönetim Kurulu olarak,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğimiz için  K.K.T.C.’den Ankara’ya gelen Öğretmen ve Öğrencilerimiz ile birlikte Derneğimiz Lokalinde kahvaltı etkinliğiyle başlayan günümüzü dolu dolu kutlamaya devam ettik. Sırasıyla  I. Meclis Kurtuluş Savaşı Müzesi, II. Meclis Cumhuriyet Müzesi  ve MTA Tabiat Tarihi Müzesi gezildi.

 

Ardından gidilen öğlen yemeğiyle etkinliğimiz son buldu. Genel Başkanımız Sn. Tolga Ünsaldı’nın  Yemekte yaptığı konuşmasında Davetimize katılan herkese teşekkürlerini sunduktan sonra tüm öğrencilerin 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını kutladı.   Mustafa Kemal Atatürk sayesinde Türk Ulusuna ve  Türk Çocuklarına ait olan bu anlamlı günde K.K.T.C.’den  gelen çocuklarla birlikte olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek gerçekleştirecekleri  23 Nisan Gösterilerinde kendilerine başarı dileklerini iletti.

 

Öğrenci gurubunun Başkanı Sn. Ata Çeker   Genel Başkanımız ve Yönetim Kurulumuza nazik davetleri için Teşekkürlerini ileterek hatıra olarak Takımlarının formasını takdim etmiştir.

   

Bizde Kıbrıs Türk Kültür Derneği olarak geleceğimizin güvencesi Çocuklarımızın, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutluyor, tüm çocuklara sevgilerimizi sunuyoruz. 

      

 

 

 

                                                                                  KIBRIS TÜRK KÜLTÜR DERNEĞİ

                                                                                              YÖNETİM KURULU

                                                                                                 

 

Sayfamızı Paylaşın:

Etiketler:

Sayfa Yorumları (0 )
  • ...

Yorum Ekleyin